Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/wydawnictw/domains/bip-itee.unixstorm.org/public_html/library/www_library.inc.php on line 2944

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/wydawnictw/domains/bip-itee.unixstorm.org/public_html/library/www_library.inc.php on line 2944

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/wydawnictw/domains/bip-itee.unixstorm.org/public_html/library/www_library.inc.php:2944) in /home/wydawnictw/domains/bip-itee.unixstorm.org/public_html/cubecms_secure_zone/system/env_set.php on line 1

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/wydawnictw/domains/bip-itee.unixstorm.org/public_html/library/www_library.inc.php:2944) in /home/wydawnictw/domains/bip-itee.unixstorm.org/public_html/cubecms_secure_zone/system/env_set.php on line 1
Biuletyn Informacji Publicznej ITEE Radom
Instytut Technologii EksploatacjiBiuletyn Informacji Publicznej
Instrukcja obsługi

Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z krótką instrukcją korzystania z zasobów naszego Biuletynu Informacji Publicznej.

MENU
Kluczowym elementem, wykorzystywanym w celu pozyskiwania informacji znajdujących się w prezentowanym biuletynie, jest menu główne. Wyświetlane jest ono na każdej stronie serwisu, w postaci kolumny z przyciskami, po lewej stronie ekranu.
Jest to menu przedmiotowe podzielone na kilka działów tematycznych, związanych z udostępnianymi informacjami. Każdy z działów może dzielić się na podkategorie.

WYSZUKIWARKA
W prawym górnym rogu każdej strony biuletynu widoczne jest pole wyszukiwarki. Poszukiwane hasło należy wpisać w pole i potwierdzić kliknięciem przycisku "Szukaj".
Jeżeli poszukiwane hasło złożone jest z kilku słów, należy wpisać cały ciąg słów, oddzielając je spacjami. Nie należy obejmować wyrażeń cudzysłowami.
W odpowiedzi wyświetlona zostanie lista znalezionych artykułów, zawierających poszukiwane słowo lub wyrażenie.

STOPKA
Na każdej stronie Biuletynu Informacji Publicznej wyświetlana jest stopka podająca następujące informacje:
- imię i nazwisko autora strony,
- ilość odsłon,
- stan informacji na stronie,
- datę i godzinę dodania strony,
- datę i godzinę ostatniej modyfikacji,
- imię i nazwisko osoby ostatnio modyfikującej stronę.

ODNOŚNIKI
Na górze każdej strony biuletynu znajduje się pole z trzema adresami stron www:
- pierwszy adres www.bip-itee.radom.pl prowadzi do strony głównej biuletynu ITeE-PIB,
- drugi adres www.itee.radom.pl prowadzi do strony głównej ITeE-PIB,
- trzeci adres www.wydawnictwo-itee.radom.pl prowadzi do strony głównej Wydawnictwa Naukowego ITeE-PIB.

Poniżej pola z adresami, po prawej stronie znajduje się znak graficzny BIP, będący linkiem do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej tworzonej przez Ministra właściwego do spraw administracji publicznej.
Strona główna BIP, umieszczona pod adresem www.bip.gov.pl zawiera m.in. wykaz podmiotów, obowiązanych zgodnie z ustawą do udostępniania informacji publicznej, wraz z odnośnikami umożliwiającymi połączenie z ich stronami.

Autor: Tomasz Mosionek
Odsłon: 3442
Stan : aktualny
Data dodania: 2009.03.19 08:42:48
Ostatnia modyfikacja: 2017.01.18 13:47:29
Modyfikator: Andrzej Woś
Bunker Studio - strony internetowe, bipy, sklepy, pozycjonowanie i hosting